Na co se můžete těšit po prázdninách v knihovně?

Co vás čeká po prázdninách v knihovně? Těší se na vás vaše knihovnice, které pro vás připravily například:

• Nové knihy pro dospělé i pro děti
  • Od 5. září 2016 bude v dětském oddělení mimoňské knihovny výstava Mandal paní Bc. Jany Heidenreichové, která bude zakončena v úterý 4. října 2016 od 18,00 hodin, workshopem kreslení základních mandal pro dospělé i pro děti.
  • „Prázdniny s knihou“ (i bez knihy) – od 1. Září 2016 vyhlašujeme Výtvarnou soutěž pro děti. Zúčastnit se mohou děti do 15 let. Svůj obrázek nebo koláž se svým prázdninovým zážitkem, u kterého by neměla chybět kniha, děti mohou odevzdávat v knihovně do konce září 2016. V říjnu proběhne vyhodnocení a informace o vítězích budou uvedeny v listopadovém Zpravodaji. Soutěží se o knihu a něco dobrého na zub. 🙂
  • 6. října 2016 od 16,00 hodin se uskuteční v městské knihovně, v dětském oddělení autorské čtení humoristy Martina Macka Cabicara z knihy Dítě školkou povinné – autor má dar vidět humor všedních situací a vystihnout každodenní zážitky tak, až vám dají pocit, že v tom nejste sami.
  •  Těšíme se na vás       🙂

Permanent link to this article: http://knihovnamimon.cz/na-co-se-muzete-tesit-po-prazdninach-v-knihovne/

Letní prázdninová abeceda pokračuje (2.díl N – Z)

Prázdninové dny se pomalu blíží ke konci, ale i přesto si můžete zpříjemnit volné chvilky pěknou knihou z naší knihovny....