Školákům vzkazujeme: Knihovna je tu pro vás!

školaAť už vstupujete do školních prostor poprvé nebo poněkolikáté, byli bychom rádi, kdybyste si uvědomili, že internet není jediným zdrojem informací. Knihovny byly vždy zdrojem zábavy i poučení.  Najdete zde encyklopedie, slovníky, doporučenou četbu, cvičebnice i příručky, které vám ledacos vysvětlí a ukáží. Prvňáčkům rádi doporučíme knihy s velkými písmeny nebo malované čtení s obrázky. Starším školákům zase poradíme, kde nejlépe najít podklady pro referáty a domácí úkoly, které si klidně můžete u nás i napsat. A kdo má všechny povinnosti splněné, na toho čekají zamilované románky, detektivní příběhy, svět fantazie i nejrůznější komiksy a časopisy. Těšíme se na vás každé úterý a čtvrtek od 12 do 18 hodin.

Permanent link to this article: http://knihovnamimon.cz/skolakum-vzkazujeme-knihovna-je-tu-pro-vas/

Výsledky soutěže „Babička v mém životě“

Od dubna do  června probíhala v naší knihovně literární a výtvarná soutěž „Babička v mém životě“. Sešlo se nám 30...