Výsledky soutěže „Babička v mém životě“

Od dubna do  června probíhala v naší knihovně literární a výtvarná soutěž „Babička v mém životě“. Sešlo se nám 30 příspěvků, z toho jsou 3 obrázky a 27 příběhů (jeden je dokonce o dědovi). Kluci i holky jsou zastoupeni rovnoměrně. Příspěvky jsou od jednotlivců, ale také nám dorazily příspěvky od celé 5.B ze ZŠ Mírová. Jsme rádi, že tolik děti si svých prarodičů váží, mají je rády a hlavně to dokáží dát najevo. Přes léto jsme příspěvky pečlivě pročítali, hodnotili a rozhodli jsme se je ocenit všechny. Všechny děti obdrží poděkování za účast a drobnost, kterou budou moci dát právě té babičce, o které psaly. Zároveň vybrané nejhezčí příspěvky zde zveřejňujeme.

Obrázek sedmileté Karolíny Mocové, jejíž babička byla v tv pořadu Kousek nebe. babička 1

Permanent link to this article: http://knihovnamimon.cz/vysledky-souteze-babicka-v-mem-zivote/

Přijďte si pro odměnu za vysvědčení!