akce akce akce akce akce akce

«

»

Print this Příspěvek

Výsledky soutěže „Babička v mém životě“

Babička v mém životě

Slovo babička pro mě znamená úplně jiný svět, jehož srdcem je právě moje babička. Je jí 55 let, ale vypadá na třicet, je to dobrá duše. Je drobná, štíhlá blondýnka. Profesí je paní učitelka a její žáci ji milují stejně jako já.

Když jedu ke své babičce Bohunce, nemůžu se dočkat, kdy konečně dorazíme. Na rozdíl od nás bydlí babička na vesnici, jménem Brniště. Má zahradu plnou rozkvetlých květin a stromů, má kočky, psa Maxíka, kachny a slepice. Je tam prostě vše na co si jen vzpomenu.

Nejdůležitější na co se těším, je právě moje babička. Je milá, hodná, krásná, vtipná a miluje hudbu. Když si nás veze do Brniště, pustí si nahlas hudbu a začne zpívat. Babička nás miluje, kupuje nám různá překvapení a umí výborně vařit. Myslím si, že kdyby šla do nějakého pořadu v televizi, vyhrála by první místo. Nejraději od ní mám pečené kuřátko a medovník, který se úplně rozplývá na jazyku.

Po pravdě neznám člověka, který by ji neměl rád. To samé i zvířata. Vědí, že u babičky jsou v bezpečí. Babička má totiž velké srdce a nikdy by nikomu, ani ničemu neublížila. Dokonce i kytky jí milují, moje babička to s nimi fakt umí! Krása jejích zahrad se nevyrovná žádnému květinářství, ani botanické zahradě. Její květiny si vždy fotím, a mamka říká: To by byla krásná fototapeta.

Babička nemá žádnou zápornou vlastnost, moc jí zbožňuju. Je to člověk, co mi v srdci zůstane až do konce života. Pokud tomu nevěříte, potvrdí to i moje sestra.

Tereza Matúšková, 14 let

Permanent link to this article: http://knihovnamimon.cz/vysledky-souteze-babicka-v-mem-zivote/

Starší příspěvky:
Přijďte si pro odměnu za vysvědčení!

 

Zavřít