akce akce akce akce akce akce

«

»

Print this Příspěvek

Den bezpečnějšího internetu 2014

safer_internetDen bezpečnějšího internetu 2014 (Safer Internet Day), organizovaný mezinárodní sítí INSAFE, se bude konat 11. února 2014. Jeho cílem je podnítit bezpečnější a zodpovědnější užívání online i mobilních technologií především začínajícími a mladými uživateli.

V letošním roce ho provází heslo „Vytvořme společně lepší internet…“ a v rámci propagační kampaně proběhne celosvětově mnoho akcí, které poukáží na škodlivý obsah a projevy chování ve světě online a potřebu tvorby a rozšiřování nabídky webového obsahu pro nejmladší uživatetele a mobilních technologií.

Podobně jako v předchozích ročnících Národní centrum bezpečnějšího internetu připravuje v souvislosti se Dnem bezpečnějšího internetu 2014 mnoho aktivit, o kterých vás budeme na našich stránkách průběžně informovat.

Jakým způsobem se může ke Dni bezpečnějšího internetu připojit i Vaše organizace?

Pokud učíte na základní nebo střední škole, pracujete v knihovně, neziskové organizaci, anebo se jiným způsobem zajímáte o problematiku bezpečnosti online, můžete se zapojit do naší soutěže, nebo pomoci při propagaci kampaně ke Dni bezpečnějšího internetu.

V naší knihovně budou k danému tématu v průběhu měsíce února probíhat besedy se školami.

Permanent link to this article: https://knihovnamimon.cz/den-bezpecnejsiho-internetu-2014/

Starší příspěvky:
Proč jít v lednu do knihovny?

Nabízíme několik důvodů: - máte doma na vrácení nebo prodloužení knihy a časopisy z loňského roku - chcete si koupit nebo...

Zavřít