akce akce akce akce akce akce

Print this Stránka

Fotogalerie

Velikonoční dílny 2015

Velikonoční dílny navštívilo po oba dva dny celkem 104 dětí a maminek, babiček, tatínků. Vyráběly se papírové i plstěné zápichy, stojánky na vajíčka, věnce, ... malovalo se barvami na sklo i voskem na vajíčka.

21 Photos

Besedy s ilustrátorem Adolfem Dudkem

Ilustrátor Adolf Dudek také pořádá besedy pro děti, kde atraktivní a hlavně zábavnou formou předvádí práci ilustrátora. V naší knihovně nebyl poprvé (a věříme, že ani naposledy). Jeho "malířské hádanky" rozvíjejí fantazii a představivost a hlavně dětem ze ZŠ Pod Ralskem dokázal, že kreslit může každý, kdo zvládne nakreslit čtverec, obdélník, kruh a trojúhelník. Děti se bavily a došlo i na malou autogramiádu a předání dárku. Třída p. učitelky Kučírkové mu totiž vyrobila (napsala a nakreslila) krásnou knížku. V knihovně pak p. Dudek nechal zvláštní retro dárek - originální linkovaný sešit i s pijákem.

15 Photos

Vánoce 2015

Vánočních dílen se zúčastnilo první den 41 dětí, maminek, tatínků, babiček... A že se jim krásně tvořilo. Na stolech rychle přibývali sněhuláci, vánoční ozdoby, papírové stromečky, přáníčka, stromečky ze šišek aj. Druhý den se zdobily a malovaly perníčky a perníkové chaloupky a lepily krásné papírové zvonky. A kdo byl rychlejší a šikovný, pokračoval i v tom, co se vyrábělo už první den. Obě tvořivá odpoledne oběhla jako voda a věříme, že spousta výrobků z nich si najde své místo u stromečků u dětí doma.

56 Photos

 

Permanent link to this article: https://knihovnamimon.cz/fotogalerie/