I knihovnice mají svou cenu

Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky a  Regionální výbor SKIP Libereckého kraje vyhlašují pod záštitou náměstkyně hejtmana Libereckého kraje pro řízení cestovního ruchu, památkové péče a kultury PhDr. Hany Maierové:

Cenu Knihovník/Knihovnice Libereckého kraje roku 2014

Cenu Knihovník/Knihovnice Libereckého kraje uděluje regionální organizace SKIP LbK 1x ročně nejlepším kolegům/kolegyním působícím na nejrůznějších pozicích v knihovnách Libereckého kraje, kteří v uplynulém období dosáhli výjimečných výsledků ve svých knihovnách, realizovali zajímavou aktivitu nebo se trvale věnovali činnostem, které přispěly k rozvoji obce nebo samostatného oboru.

Tímto oceněním chceme upozornit na mimořádné činnosti, které se často v knihovnách realizují, na osobnosti, které za těmito aktivitami stojí a díky kterým se rozvíjí veřejné knihovní a informační služby nebo kulturní život obce.

Ocenění se uděluje na základě návrhu, který může zaslat RV SKIP kterákoli fyzická nebo právnická osoba.

Ocenění se vyhlašuje ve dvou kategoriích:

1. Knihovník/Knihovnice roku 2014
  2. Celoživotní přínos knihovnictví v Libereckém kraji

Permanent link to this article: https://knihovnamimon.cz/i-knihovnice-maji-svou-cenu/

Týden knihoven 2014 (6. – 9. 10. 2014)

18. ročník celostátní akce Připravili jsme pro vás tyto akce: Členský příspěvek pro nově registrované čtenáře na 1 rok ZDARMA....