akce akce akce akce akce akce

«

»

Print this Příspěvek

Magnesia Litera 2014 – hlasujte!

Magnesia Litera. Jedna se o udělování prestižních cen nejlepším českým knihám za předchozí rok 2013. Kromě porotních cen (rozhoduji komise odborníků a literární akademie), je vždy udělována také Cena čtenářů, tentokrát pod názvem Kosmas cena čtenářů. Čtenář může hlasovat prostřednictvím webového formuláře na: http://www.magnesia-litera.cz . Rádi vám v naší knihovně s hlasováním pomůžeme!

V tomto hlasování je třeba uvést název knihy a autora, ale také jméno, adresu a email dotyčného čtenáře (anketa tedy není anonymní). Je to proto, že každý PLATNÝ mail bude zařazen do slosování. Vylosováno bude 500 čtenářů, kteří získají poukázku v hodnotě 200 Kč na nákup knih v internetovém knihkupectví Kosmas.cz nebo síti prodejen Kosmas. Seznam výherců bude uveřejněn na webových stránkách http://www.magnesia-litera.cz/ .

Ve čtenářské soutěži zvítězí kniha, která do 28. března 2014 získá nejvíce hlasů. Uzávěrka hlasování je tedy  již 28. března!!!!

Slavnostní předávání cen se uskuteční 8. dubna 2014 v prostorách Nové scény Národního divadla v přímém televizním přenosu.

 

Permanent link to this article: https://knihovnamimon.cz/magnesia-litera-2014-hlasujte/

Starší příspěvky:
Březen – měsíc čtenářů

Akce „Březen - měsíc čtenářů“ V době od 3.3. do 31.3. budou mít nově registrovaní čtenáři zdarma členský poplatek na...

Zavřít