Sběr víček pro Markétku ukončen předáním symbolického šeku

Milí účastníci sběru víček pro Markétku,

dne 1.10.2014 jsme ukončili akci „Víčka pro Markétku“. Všem, kdo se podíleli na sbírání plastových víček pro dobrou věc, patří velké poděkování a to nejen občanům z Mimoně a blízkého okolí, ale i občanům například z Moravy a z různých koutů naší republiky. Abychom byli upřímní, nečekali jsme, že tato akce bude mít takový ohlas a že se najde spousta hodných lidí, kteří se zapojí, aby pomohli. A to i tací, kteří nemají na rozdávání, jako například děti z dětského domova v Hamru na Jezeře nebo kamarádi z denního stacionáře v České Lípě. Poděkování patří našim školám a školkám, které se také aktivně účastnily a zásobovaly nás po celý rok hromadami víček.

(Všechny fotografie pytlů a krabic, které k nám dorazily, najdete ve fotogalerii na našich stránkách na FB).

Všechna víčka jsme zvážili a celkem se pro Markétku v naší knihovně shromáždilo 2642 kg víček. Dne 23.10.2014 proběhlo slavnostní předání symbolického šeku rodičům Markétky Hodkové. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Ještě jednou moc děkujeme, všem vám přejeme hodně zdraví a štěstí a doufáme, že v budoucnu budeme společně pomáhat dál, zase někomu dalšímu. Ostatně, i pan Hodek přinesl krabici víček jako nový začátek 🙂

(Reportáž z předání šeku naleznete na webových stránkách TV Mitel)

Markétka 4Markétka 5

Permanent link to this article: https://knihovnamimon.cz/sber-vicek-pro-marketku-ukoncen-predanim-symbolickeho-seku/