Týden knihoven 2014 (6. – 9. 10. 2014)

18. ročník celostátní akce

Připravili jsme pro vás tyto akce:

• Členský příspěvek pro nově registrované čtenáře na 1 rok ZDARMA.
  • Dopoledne besedy pro školy (dle zájmu).
  • Naučte se zabalit knížku (ukážeme, poradíme – v dětském oddělení v úterý a ve čtvrtek)
  • Pro malé i velké – pojďte si s námi zahrát. Znáte hru  Město, jméno, věc…“? Kdo se zúčastní, dostane malou    odměnu (v dětském odd. úterý + čtvrtek)
  • Zveme rodiče i děti, kteří k nám ještě nezavítali, aby se  přišli nezávazně podívat do naší knihovny, posedět si,  prohlédnout si naše knihy a časopisy, popovídat s paní  knihovnicí

Beseda se spisovatelkou Hanou Marií Körnerovou

Středa 8. října 2014 od 17,00 hod. v přízemí knihovny

Hana Marie Körnerová se narodila v roce 1954 v Litoměřicích. Již od dětství si tzv. psala do šuplíku, ale nejdřív se z ní stala zdravotní sestřička a teprve v roce 1993 opravdová spisovatelka, a to když vyšla její historicko-romantická sága Pán hor. V devadesátých letech vycházely její příběhy ve vydavatelství Ivo Železný v edici Večery pod lampou, tj. jednalo se o krátké zhruba 60-120 stránkové brožované příběhy. Nejznámější její knihou je bezesporu román Andělská tvář, který byl v roce 2002 zfilmován.

Permanent link to this article: https://knihovnamimon.cz/tyden-knihoven-2014-6-9-10-2014/

Co knihovna nabízí školákům a studentům?

Doporučenou školní četbu nebo čtenářské deníky s obsahy z děl Doporučení a vyhledání naučné literatury k danému tématu Možnost zajištění odborných titulů, které...