akce akce akce akce akce akce

«

»

Print this Příspěvek

Víčka pro Janičku – poděkování

Dne 9. února 2016 byla ukončena akce „Víčka pro Janičku“. Janičce byl v městské knihovně předán symbolický šek na 1396 kg plastových víček. Výtěžek z nich byl použit na zakoupení roštu polohovací postele pro Janičku.

Víčka jsme všichni společně sbírali po celý rok 2015. Ráda bych poděkovala všem spoluobčanům z Mimoně a okolí. Poděkování patří také mimoňským základním a mateřským školám, dále pak rodinám Hrubých, Branišových a Kahánkových.

Nesbíralo se jen u nás, ale i v Mateřské škole Sbíhavá v Praze, v Mateřské škole v Řehlovicích a v Denním stacionáři Česká Lípa. Víčka k nám putovala i z Liberce, Chrastavy a z Mnichova Hradiště.

Zvláštní poděkování náleží i Sociálním službám města Mimoň, které nám pomáhaly zajišťovat svoz víček z Prahy a Řehlovic a také Městské policii v Mimoni, která nám pomáhala při nakládání i svozu víček.

Poslední poděkování patří paní knihovnici Mirce Jesínkové, která stála u zrodu celé akce a také paní Renatě Kaiserové, která všechna víčka po celý rok poctivě nosila do sklepa a vážila je.

Maminka Janičky M. Šťastná

Permanent link to this article: https://knihovnamimon.cz/vicka-pro-janicku-podekovani/

Starší příspěvky:
Svoz seniorů nad 65 let do knihovny – 1. pololetí 2016

Svoz mikrobusem je vždy v pondělí dopoledne mezi 8 a 9 hod. (viz tabulka svozů) v termínech 11. 1.,  1. 2.,  15. 2.,  29....

Zavřít